O NÁS

Psal se rok 2018 a jako mladý manželský pár jsme si pořídili svého prvního basenjíka. V létě jsme si domluvili s chovatelkou z Kolína červeného kluka a čekali jsme dlouhých 6 měsíců, co se fence narodí. Měli jsme štěstí, ke třem holčičkám se přidal červený pejsek, který mezi sestrami vypadal jako ,,Hulk´´. Pracovní jméno dostal Collin z Kolína. Jméno se zalíbilo i chovatelce, tak jsme mu ho nechali oficiálně zapsat.

Plni nadšení a očekávání jsme začali jezdit na basenji akce, kde jsme potkali spoustu zajímavých lidí. Rozhodli jsme se Collina uchovnit, a rozjel se kolotoč výstav. Ze začátku jsme věděli, že s Collinem budeme jezdit na závody. V jeho 15 měsících splnil dostihovou licenci a od této chvíle jezdíme na coursingové závody. V přítomnosti ostatních basenjíků Collin vždy ožil a byl rád součástí nějaké smečky.

Po roce jsme začali uvažovat nad druhým psem. Věděli jsme, že chceme psa ze zahraničí. Na Facebooku se objevilo nespočet inzerátů s různými štěňaty. Nakonec jsme se rozhodli pro druhého červeného basenji kluka z Finska - nezvykle narozeného v květnu. Vyřídily se všechny potřebné dokumenty, a v září jsme si letěli pro nového parťáka Finna. Collin a Finn si na sebe pomalu zvykali, až se z nich stali bratři jak se patří.

 

Kontakt

Jaroslav a Marta Hugo

Dusíkova 1237/18

Čáslav 28601

Česká Republika

​​Tel: +420776625718

Tel: +420605301804

​jardahugo@seznam.cz

zelnickovamarta@seznam.cz

  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

© 2023 by Personal Life Coach. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now